O nás

Kontakt

Adresa

Hředle 25, okr. Rakovník 
Odkaz na mapu

Telefon

Hanka: 775 979 006 
Bagr: 776 140 099

E-mail

dvur@hurecko.cz

Hanka

Je ten, kdo může za cirkusové kousky, které koně předvádějí i za většinu všeho ostatního, co (ne)umí. Je hlavním vedoucím oddílu a táborů.

Tel.: 775 979 006

Mail: dvur@hurecko.cz

Vendy

Pony animátor středečních kroužků pro mladší školní děti a spolu s Kíťou pomáhá s přípravou pátečních programů. 

 

Vendy je velmi trpělivá a za poslední dva roky nasbírala řadu zkušeností s pomáháním i samostatným vedením kroužků pro předškolní děti. Je kreativní, zručná a ráda vymýšlí různé hry, nápadité jezdecké dráhy, organizuje i víkendová soustředění. A vyrábí nádherné stužky a jiné odměny pro děti.

 

Snadno nachází cestu ke koňské duši, je s nimi šťastná, spontánní a nádherně si s nimi hraje. Obzvláště když si myslí, že se nikdo nedívá:) Je skvělá při práci ze země a ve volnosti a když budete hodní, ukáže vám něco se svou životní láskou, s Trevorem. A zná už i řadu akademických gymnastických cviků a učí se svědomitě připravit tréninkovou hodinu pro koně i výukovou hodinu pro děti.

Bagr

Nenahraditelná pomoc s čímkoli je zrovna potřeba - s dětmi, koňmi i technickým zázemím.

 

 

 

 

 

Terka

Nepostradatelná pomocnice s koňmi i dětmi, především během víkendových soustředění. Skvělá fotografka!

 

 

 

 

 

Trevor

Plemeno: kříženec Shagya araba a jezdeckého ponyho

Nar. 1996

Náš první a nenahraditelný koník, věčný komediant a vynálezce, neexistuje zavírání, které by nedokázal otevřít:) Umí nejvíce cirkusových kousků, rád se předvádí, miluje rychlý pohyb a pro svého člověka udělá cokoli. Na cizí je hodný, ale zdrženlivý. Nezkušené zkouší na loukách přemluvit k trysku. K dětem je milý a blahosklonný.

Více fotek ZDE.

Amor

Plemeno: Kříženec ČT a ČMB

Nar. 2002

Náš rytířský kůň s rytířskou povahou. Moc hodný a obětavý, v terénu nenahraditelný, dopřeje krásnou a pohodovou vyjížďku i začátečníkům. Velice silná osobnost, je obtížné ho k něčemu donutit, pokud sám nechce. Poslouchá jezdcovo tělo, nikoli myšlenky. Proto je skvělý učitel na jízdárně, klidně půjde přes celou jízdárnu s hlavou za roh opačným směrem než chcete, dokud si nesednete správně.

Více fotek ZDE.

Vilík

Plemeno: prý velš, ale nemáme důkazy:)

Nar. 2001

Malý, ale šikovný hřebeček, ztělesněný důkaz toho, že poník může být současně hřebec a hodný na děti. Hrdý hřebec, rád se převádí, miluje obdiv, potles a cirkusové kousky. Rád pracuje ve volnosti. K dětem je neuvěřitelně trpělivý při ježdění i při práci ze země. Čím menší dítě s ním pracuje, tím je opatrnější.

Více fotek ZDE.

Gelskin (Guláš)

Plemeno: fjord

Nar.

Náš první čistokrevný kůň, plemeno vybrané díky milé, nekonfliktní povaze. Zatím je to zvídavé mládě, statečné a odhodlané jít za člověkem. Je milý, rošťácký, zvědavý, chytrý a někdy trochu hrom do police. Rád se předvádí. Miluje učení cirkusových kousků a vlastně čehokoli nového na lonži, vodítku i ve volnosti.

Více fotek ZDE.